Tiktok’da Canlı Yayın Nasıl Açılır ?

Tiktok’da Canlı Yayın Nasıl Açılır ?

Tiktok’da Canlı Yayın Nasıl Açılır

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan ve video paylaşma amacı ile kullanılan bir uygulamadır. Canlı yayınlar yaparak da kullanıcılar tarafından aktif bir şekilde kullanılır. Canlı yayın açmak çok zor bir işlem değildir. Tiktok’ta canlı yayın açmak için aşağıdaki işlemleri takip ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tiktok' ta canlı yayın açmak için;

İlk adım olarak, Tiktok uygulamasından hesabınıza giriş yapın, sonrasında ekranın alt bölümünün ortasında yer alan “ artı” işaretine tıklayın. Kaydetme butonunun yanındaki seçenekte olan “ canlı” düğmesine basarak, canlı yayın akışınızın başlığını girin ve sonrasında da “ canlı yayınınızı başlatmak için “ Canlı Yayına Geç” seçeneğine tıklayın.

Bu aşamaları doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulamanız sonucunda Tiktok üzerinden canlı yayın açma işlemini tamamlamış olursunuz. Takipçileriniz için açtığınız bu canlı yayın da onlar ile iletişimde bulunarak, onları önemsediğinizi belli ederek daha fazla takipçi kitlesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylelikle de açacağınız canlı yayınlar ile daha fazla kitleye adınızı duyurmanız mümkün.